Notatnik podróżnika
    Zapisz się na nasz newsletter.

Radomił Filipek

dyrektor Biura Kongresów i Turystyki

Moje życie zawodowe związałem z Instytutem na stałe pod koniec 2002 r., po kilku latach współpracy przy organizacji szkoleń i ponad 10 latach pracy w lubelskich biurach podróży.

W czasie mojej wcześniejszej kariery zawodowej utworzyłem od podstaw i prowadziłem dynamicznie rozwijający się oddział jednego z największych polskich biur podróży. Kierowałem organizacją dużych i prestiżowych spotkań naukowych, głównie na zlecenie firm medycznych i towarzystw lekarskich. Uczestniczyłem w szeregu szkoleń poruszających problemy branży turystycznej, szczególnie w aspekcie turystyki regionalnej oraz następujących w niej w ostatnich latach zmian.

Po dołączeniu do Instytutu moim zadaniem było zorganizowanie od podstaw wydzielonego działu zajmującego się organizacją konferencji i kongresów, którego pracą kieruję do dzisiaj jako członek zarządu i dyrektor Biura.

Aktualnie Biuro Kongresów i Turystyki co roku wspiera merytorycznych organizatorów konferencji w realizacji ich planów i zamierzeń, uczestnicząc w realizacji wielu ambitnych projektów. Działalność konferencyjna i turystyczna Biura uzupełnia szkoleniową ofertę Instytutu i otwiera nowe możliwości współpracy z dotychczasowymi i nowymi klientami.

Moje doświadczenie i wykształcenie wykorzystuję dodatkowo jako członek komisji egzaminacyjnych dla pilotów turystycznych przy lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

odwiedź witrynę internetową Biura Kongresów i Turystyki

Jesteśmy licencjonowanym Partnerem:
do góry
 
strona główna |firma | szkolenia | ludzie | kontakt