Notatnik podróżnika
    Zapisz się na nasz newsletter.

Joanna Bartyzel

trener - partner

Moja przygoda ze szkoleniami trwa już kilkanaście lat i jak wiele ważnych rzeczy w życiu, zaczęła się trochę przypadkowo. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam pracując i współpracując z irmami polskimi i zagranicznymi. Przeszłam przez wiele stanowisk, poczynając od samodzielnych stanowisk specjalistycznych, pracownika dydaktycznego, kierownika działu projektów.

Uczę tego, co znam z doświadczenia i sprawdziłam praktycznie. Prowadzę szkolenia z zakresu szeroko pojętych umiejętności psychospołecznych, wykorzystywanych w sprzedaży, negocjacjach, prowadzeniu szkoleń i prezentacji oraz pracy zespołowej i zarządzaniu.

Miałam przyjemność pracować dla wielu branż i sektorów, między innymi dla sektora bankowego, ubezpieczeniowego, FMCG, branży rozrywkowej, w sektorze produkcji cementu, opakowań oraz dla organizacji rządowych i pozarządowych.

Z Instytutem jestem związana od 2000 roku jako trener-partner. W firmie zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem szkoleń i związanymi z tym kontaktami z Klientami, opracowaniem nowych programów szkoleniowych , przygotowuję również projekty
na szkolenia i rozwój zasobów ludzkich w ramach EFS.

Z wykształcenia jestem socjologiem i doradcą pracy. Ukończyłam szkolenia z zakresu Train the Trainer, Warsztaty moderatorów, Praktyka NLP, Negocjacji, Wywierania wpływu, Stylów zachowań
i inne.

Lubię poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Moją pasją jest nurkowanie.

Jesteśmy licencjonowanym Partnerem:
do góry
 
strona główna |firma | szkolenia | ludzie | kontakt