Notatnik podróżnika
    Zapisz się na nasz newsletter.

Artur Mazurek

trener, prezes zarządu

Już ponad 10 lat pełnię dwie role w Polsko-Amerykańskim Instytucie Zarządzania. Pierwsza to zarządzanie firmą, a druga to prowadzenie szkoleń i projektów doradczych. Ponieważ prowadzeniu szkoleń poświęcam najwięcej czasu, mój obszar zainteresowań zawodowych związany jest właśnie z tą dziedziną.

Na początku mojej kariery trenera współpracowałem z konsultantami amerykańskimi, związanymi z Univerity of Illinois w Stanach Zjednoczonych, od 1999 roku jestem licencjonowanym trenerem Wilson Learning International, a w 2002 roku zostałem dodatkowo certyfikowany przez firmę Barnes&Conti. Mój obszar zainteresowań to rozwój umiejętności interpersonalnych, w tym umiejętności sprzedaży, obsługi klienta, wywierania wpływu, a także prowadzenia prezentacji i negocjacji. Prowadzę wiele projektów niestandardowych, zleconych nam przez klientów. W ciągu ostatnich 5 lat miałem okazję wyszkolić ponad 200 trenerów. Wielu z nich prowadzi szkolenia według programów opracowanych przez Instytut. Ukończyłem Politechnikę Lubelską i podyplomowe studia z zakresu zarządzania i marketingu prowadzone przez SGH oraz podyplomowe studia z zakresu planowania w biznesie prowadzone przez University of Illinois. Uczestniczyłem też w programie stypendialnym USAID dla liderów biznesu realizowanym przez University of Illinois w Urbana-Champain w Stanach Zjednoczonych.

Mam przyjemność pracować zarówno dla dużych przedsiębiorstw, a także średnich i mniejszych firm z różnych branż (Dell, PZU, Caterpilar, Warta, Bank Zachodni, Media Markt, Bahlsen, Kappa, Eurobox, i inne). Każdy nowy projekt traktuję jako okazję do zdobycia kolejnych doświadczeń i spotkania ciekawych ludzi.

Jesteśmy licencjonowanym Partnerem:
do góry
 
strona główna |firma | szkolenia | ludzie | kontakt