Notatnik podróżnika
    Zapisz się na nasz newsletter.
Filozofia, czyli to co najważniejsze w naszej pracy
Przysiądźmy na chwilę nad filiżanką dobrej kawy :) Porozmawiajmy o tym, dokąd chcesz wyruszyć.. Jaki jest Twój pomysł na wspólną podróż... Kogo chcesz zabrać ze sobą...

Ster, czyli doświadczenie

Masz rację. Od tego zacznijmy. Na nasze doświadczenie składa się prawie 100 lat wytężonej i twórczej pracy. To wiedza i praktyka, porażki i zwycięstwa osobiste.

Kurs na mapie

Zjawiłeś się i już wiemy, że czas przepakować nasze worki żeglarskie. Czas na nowo rozrysować kurs na mapie. Pomożesz nam to zrobić? Każde szkolenie, trening czy warsztat jest jak wielki rejs. Musisz wiedzieć, że nigdy nie wyruszamy w drogę bez dobrego planu i żmudnych przygotowań.

Żagle, czyli 100% zaangażowania

Nie wierzymy w osiągnięcia, u których podstaw nie leży prawdziwa pasja do tego, co się robi. 100% zaangażowania i 100% determinacji. Wkładając całych siebie w wyzwanie - jakim jest Twoje szkolenie - za każdym razem jesteśmy blisko wielkich zwycięstw i odkryć. Twoich i naszych.

Kotwica

Dobrze jest stosować sprawdzone narzędzia. Dla Twojej wygody korzystamy z programów licencyjnych. W żaden sposób nie ograniczają one naszej kreatywności. Budujemy, bowiem strukturę szkoleń tak, aby pasowały do Twoich wymagań. Poza tym, wychowaliśmy się na różnych szkołach metodycznych. Naszym zdaniem stanowi to dodatkową wartość, bo każdy wnosi coś od siebie do programu Twojego szkolenia.

Patenty

Solidnie i nieustannie się kształcimy. Zdobywamy nowe patenty i - jak trzeba - przerabiamy "lekcje" z szorowania pokładu na największych okrętach w branży. "Praktyka czyni mistrza". Wierzymy w te słowa.

Nawigacja, czyli w którym miejscu jesteśmy

"Jeśli czegoś się nie da zmierzyć, to nie będzie zrobione" - mówi stare powiedzenie. Dlatego wciąż szukamy lepszych narzędzi i sposobów, by móc zmierzyć efekty naszej wspólnej pracy.

Jesteśmy licencjonowanym Partnerem:
do góry
 
strona główna |firma | szkolenia | ludzie | kontakt